Kurumsal

Completely synergize resource taxing relationships via premier niche markets. Professionally cultivate one-to-one customer service with robust ideas. Dynamically innovate resource-leveling customer service for state of the art customer service.

Tarihçe

2000 yılında kurulan şirketimizin, 20 yılı aşmış tecrübesi ve 4 şubemizle müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmekteyiz. Mersin’in her zaman en yenilikçi ve en güvenilir acentesi olarak müşteri tabanlı çalışmalar yaparak, her yerden kesintisiz hizmet benimseyen profesyonel kadromuzla, beklentileri tümüyle karşılıyoruz. Sektörümüz için güvenin önemini biliyor ve müşterilerimize güvenle, kaliteli hizmet sunuyor, her geçen gün daha büyük bir aile oluyoruz. Mersin’den doğmuş bir marka olarak; kalitemizin ve bilinirliğimizin başta Akdeniz Bölgesi olmak üzere Türkiye geneline yayılmasını vizyon ediyoruz. Akdeniz bölgesinde kurumlarla olan işbirliğimiz ve bireysel müşterilerimizin memnuniyeti bölge genelinde şirketimizi ilk sıraya taşımıştır. Yeni kurulan Ankara/Çankaya şubemizle de çevremizde bulunan kurumsal yapılarla çözüm ortaklığı yapıp, bölge genelinde markamızı ve bilinirliğimizi arttırmak istiyoruz.

Kurumsal

Yusuf KARABIYIK SİGORTA ARA.HİZ.LTD.ŞTİ tecrubesi ve uzman ekipleriyle risk, sigorta ve danışmanlık konularında hizmet veren bir sigorta aracı kurumudur.

Paylaştığımız Değerler;

  • Güvenilirlik
  • Takım Ruhu
  • Yaratıcılık
  • Şeffaflık
  • Öncülük
  • Mükemmelliyetçilik
  • Sadakat
  • Yenilikçi Olma
  • Tecrübe

Neden Biz?

Şirketimizin 20 yılı aşkın tecrübesi ve 4 şubemizle müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmekteyiz. Her zaman en yenilikçi ve en güvenilir acente olarak her yerden kesintisiz hizmet benimseyen profesyonel kadromuzla, beklentileri tümüyle karşılıyoruz.

Hasar anında 7/24 Kaza Tespit Araçlarımız ile yanınızdayız. Tüm hasar sürecinizi takip ederiz.
Poliçe yenilemelerinizde sizin yerinize takip eder tüm hasarsızlık ve indirim haklarınızı uygularız.

Misyonumuz

Yusuf Karabıyık Sigorta olarak sigortaya ihtiyacı olan herkesin tercih edeceği, referans gösterilen bir acente markası olarak edindiği başarıyı kalıcı kılmak ve Türkiye’ de en başarılı sigorta acentesi olmak.

Vizyonumuz

Yusuf Karabıyık Sigorta sigortacılık sektöründe müşteri odaklı ve güven prensibi üzerine çalışan, sektörünü iyi tanıyan, sigorta aracılık hizmetini çözümsel, güvenilir ve müşteri haklılığını her zaman koruyarak en iyi müşteri deneyimini sunmaktadır.

İlkemiz

Müşteri ihtiyaç ve memnuniyeti odaklı sunduğumuz hizmet kalitemizi arttırmak ve sigortacılık sektöründeki en son gelişmeleri takip edip son uygulamalarla müşterilerimizin ihtiyaç ve kazançları doğrultusunda en uygun çözümleri sunmaktır.

Bunu gerçekleştirmek için müşterilerimize kaliteli hizmet sunmanın, verdiğimiz sözü tutarak müşterilerimizin güvenini kazanmanın, her zaman dürüst çalışmanın, müşterilerimizin sigorta ihtiyaçlarını rekabetçi ve gerçekçi fiyatlarla tüketiciye ulaştırmanın önemi ve bilinci içersinde hizmet vermekteyiz.

Copyright 2020 YK Sigorta. Tüm hakları saklıdır.

Copyright 2020 YK Sigorta. Tüm hakları saklıdır.